headerLogo2b-18pt-myriadpro

Tanıklıklar

Sara  (İran)

01 image172 testimonies main pageHer gün dua etmeye ve Kuran'ı okumaya başladım. Alex'in [kocası] bulduğu huzuru arıyordum. Sonuç olarak aynı Tanrı'ya inanıyorduk, öyle değil mi? Bu Tanrı'nın İslam'da da Hıristiyanlıkta sağladığı faydaları sağlaması gerekmiyor muydu? En azından ben böyle umut ediyordum.

Hepsini Okuyun

Hatice  (Türkiye) 

02 image8177 star hatice main testimony pageBöylece ben de bana bir Kutsal Kitap vermelerini istedim. Çelişkiler ve tutarsızlıklar bulacağımdan emin olarak okumaya başladım. Fakat- gerçekten bunu anlatmanın başka bir yolu yok- bir mucize oldu! Her gün, okuduğum sözler yüreğime daha fazla huzur ve yaşamıma umut getirdi.

Hepsini Okuyun

Zinnur  (Türkiye)

03 zinnur trkiye main testimonies page image11980 internet blueİçeri girdiğimde, şaşkınlığım yüz kat daha arttı. Buharlanmış gözlüklerim bile şaşkınlığımı saklayamıyordu. İnsanlar, gitar, piyano ve darbukanın eşliğinde zarif bir şekilde hareket ediyor ve şarkılar söylüyorlardı- daha sonra bunların ilahi olduğunu öğrendim. İlahilerde, 'İsa', 'Tanrı', 'Baba', 'Haleluya' ve 'Hamdolsun' gibi sözler vardı.

Hepsini Okuyun

- - - -  (Fas) 

04 image6545 love heart main testimonies pageİsa hayatıma ne gibi değişiklikler getirdi? Daha önce beni sıkan kuşku ve belirsizlik yerine güvence ve cesaret getirdi. Annemin öldürülmesine tanıklık etmiştim ve bundan sonra sürekli olarak korkunun eziyetini çektim. İsa korkumu aldı, bana cesaret ve esenlik verdi. Hayatın anlamı hakkında karışıklığımı ve ölüm hakkında endişelerimi de aldı.

Hepsini Okuyun

Omar  (Suudi Arabistan)

05 image11967 desert omar main testimonies pageBill yüreğimdeki huzursuzluğu gördü ve dedi ki, "Tanrı'ya dört şekilde yaklaş. Önce, Tanrı'dan sana Buda adında, sonra da Hindu tanrıların adlarında gelmesini iste. Yani, duanı o isimle bitir. Sonra, Tanrı'dan sana Muhammed'in adında gelmesini iste. Son olarak, aynı şey için İsa'nın adında dua et. Bak bakalım Tanrı hangi ada yanıt veriyor."

Hepsini Okuyun

- - - -  (Pakistan)

06 Pakistani girl in ABD image7799Bir gece yurttaki odamda yalnız olduğum bir sırada, İsa'ya ilk kez dua etmeye karar verdim. Tuhaf bir şekilde şöyle dedim: "İsa, kim olduğunu bilmiyorum. Peygamber misin, Rab misin, bilmiyorum. Ölü müsün yoksa yaşıyor musun, bilmiyorum. Ama eğer yaşıyorsan ve Rabsen o zaman lütfen bana göster."

Hepsini Okuyun

- - - -  (Türkiye)

07 image7824 green bahadir main testimonies pageOysa dışarıdan görünenin aksine, yüreğimde tam bir kaos yaşamaktaydım. Tattığım tüm zevklere ve eğlenceli yaşamıma rağmen, geceleri uyumak için yattığımda, başımı yastığıma koyar ve düşünmeye başlardım: "Yaşam beni nereye götürüyor? "Bu dünyadaki varlığımın anlamı nedir?"

Hepsini Okuyun

Nusrat (Pakistan)

08 nusrat main testimonies pageTanrı'nın sizlere sonsuza dek kendisiyle olma güvencesi verdiği bir imanı kabul etmek ister misiniz? Ayrıca, bu imanı, böyle bir armağanın bütün yücelik ve övgüyü O'na verdiğini bilerek kabul edersiniz? Yüceltildi, biz veya iyi eylemlerimiz değil.

Hepsini Okuyun